Jak pokonać El Gigante?

Również o Resident Evil 3.5
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Udało ci się ich zagonić czy słyszałeś o tym?

Niby fajnie, ale trochę szkoda tej kasy za nich :/
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Recoil pisze:Da się, jeśli oboje stoją za pierwszym razem na klapie.
Mi się wydaje, że nie ma możliwości, by obydwaj wpadli :/. Zawsze nawet jak wydawało mi się, że obaj stoją na klapie, to i tak wpadał tylko jeden. Ale może się mylę, choć wielokrotnie przechodziłem ten moment to nigdy mi się to nie udało...
Ostatnio zmieniony czw 29 maja, 2008 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

O ile pamiętam zdarzyło mi się coś takiego, ale teraz muszę przyznać, że zwątpiłem... Ale wiem, że można otworzyć klapę więcej niż raz. Nie wiem od czego to zależy, ale jak grałem pierwsze kilka razy to otwierałem klapę dowolnie, aż któregoś razu klapa otworzyła mi się tylko raz, a potem już nie chciała... :/ Później też wyczytałem na forum (RCS), że niemożliwe jest, by klapa otwierała się dwa razy...
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Klapę można otwierać dowolną ilość razy dopóki któryś z gigantów nie wpadnie do lawy. Jeśli na polu bitwy zostanie już tylko jeden klapa się nie otworzy.
Informacja z RCS jest nieścisła.

Ale dalej mnie zastanawia możliwość otwarcia klapy pod dwoma gigantami :/.
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Jeżeli ta informacja się sprawdzi będę zbierał szczękę z podłogi. Wydaje mi się, że gra na to nie pozwoli - to duże istoty są.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Nie załamujcie mnie, to ja myślałem (grając 1szy raz) że jest możliwe zabicie ich obydwu poprzez wrzucenie do lawy. Biegałem jak głupi z 10min z tym 2gim "Wielkim typem" licząc na to że będę mógł ponownie otworzyć klapę. Tak czy siak w końcu się "poddałem" i ruszyłem do walki, 0 roślinek, żadnego spraya i końcówka życia była tego wynikiem. Trochę nerwów było, ale jak widzę nie były one potrzebne... ^^"
Awatar użytkownika
Varrok
Posty: 418
Rejestracja: pt 02 lis, 2007
Lokalizacja: Flotsam Island

Post autor: Varrok »

:)
Przecież to zależy od stopnia trudności... na easy da się otworzyć klapę 2 razy (Nie próbowałem - nie grałem na easy...)
David77
Posty: 128
Rejestracja: pn 05 maja, 2008

Post autor: David77 »

Na łatwym się nie da dwa razy otworzyć klapy. Sprawdzałem. :smiech6: Da się otwierać wiele razy ale jak wpadnie jeden olbrzym to drugi ras się już nie otworzy. A czy oby dwa na raz to jeszcze nie jestem pewien. :rad12:
Awatar użytkownika
Varrok
Posty: 418
Rejestracja: pt 02 lis, 2007
Lokalizacja: Flotsam Island

Post autor: Varrok »

Dwóch na raz próbowałem - u mnie się nie dało... stali w jednym miejscu ale wpadł tylko jeden... :pff2:
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Tylko jeden El Gigante może wpaść do lawy, drugiego trzeba zabić za pomocą ołowiu. Koniec tego wątku. :rad11:
Misiuk
Posty: 9
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: z re5

Post autor: Misiuk »

Barry pisze:Tylko jeden El Gigante może wpaść do lawy, drugiego trzeba zabić za pomocą ołowiu. Koniec tego wątku. :rad11:


Jeśli się kupi bazuke, to drugiego można zabić za jego pomocą :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 4”