[Ankieta] Ulubiona akcja/filmik

Awatar użytkownika
Claire
Posty: 15
Rejestracja: pn 12 lut, 2007
Lokalizacja: skądś xP

[Ankieta] Ulubiona akcja/filmik

Post autor: Claire »

Tak jak w temacie. Jaka jest wasza ulubiona akcja/filmik w tej części?
Ja najbardziej lubię oglądać końcowe demo i walkę Weskera z Chrisem. Czuje się ten dreszczyk emocji kiedy Claire łapie brata za ramię :rad10:
Uwielbiam to. :rad11:
Ostatnio zmieniony wt 16 paź, 2012 przez Claire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Końcowy filmik jak i początkowy jest świetny chociaż szkoda że sam nie mogłem powalczyć z Weskerem :rad11:
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

mi się podoba jak alexia daje weskerowi w twarz :) to jest super :))
Awatar użytkownika
Claire
Posty: 15
Rejestracja: pn 12 lut, 2007
Lokalizacja: skądś xP

Post autor: Claire »

A mi się jeszcze podoba filmik, gdzie Chris ratuje Claire w rezydencji :rad6:
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

jeszcze stave death też jest fajne ale to jest połączone z z tym co wcześniej pisałam co wesker w pysk dostaje :P
a i jest jeszcze jeden super filmik zaczyna sie tak:(śmiech) Long time no see chris Chris: Wesker??!! you still alive?? to też jest fajne a na końcu śmiech alexi ahahahahahaha :P


Głos z doniczki: mogłaś dopisać sie do poprzedniego Twojego posta....
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Mi w Veronice najbardziej podoba się scena Wesker Vs. Chris zresztą.. to najlepsza scen wogóle z całej serii RE, najbardziej Klimatyczna, spotkanie dwóch tak bardzo znaczących postaci + fenomenalna przyprawiająca o dreszcze muzyka, zdejmowanie okularów przez Weskera i sama walka która notabene się jeszcze nie skończyła to naprawde kawał dobrej roboty
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Fajny był filmik jak Steve wskoczył przez okno i nagle Matrix :P . Ten na początku oczywiście też. Filmik jeszcze z Nosferatu był fajnyyy. A właśnie, czemu nie ma tematu o bossach??

WeskerDL: Jeżeli chcesz taki temat to poprostu załóż
Awatar użytkownika
kaspa
Posty: 337
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: Brzączowice
Kontakt:

Post autor: kaspa »

Filmik początkowy był the best, walka Weskera z Crisem też spox, ale jednak filmik początkowy :)
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

mnie osobiście najbardziej rajcuje walka Chris'a z Weskerem, i filmik w którym Steve się mutuję - aż mam ciary, zwłaszcza gdy mam świadomość co się stanie gdy ta cut scenka się skończy..... :axe:
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Dokładnie.Ten motyw jest z pewnością jednym z najbardziej wzruszających w serii.W ostatnim momencie Steve powstrzymuje się od zadania ciosu Claire i ostatecznie uwalnia ją z pułapki Alexii, potem jego śmierć, zresztą co ja będe pisał wszyscy wiemy jakie to piękne :smiech6:
Awatar użytkownika
Desmond07
Posty: 61
Rejestracja: śr 08 sie, 2007
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Desmond07 »

W tej części jest tyle fajnych akcji, że nie mam jednej ulubionej. Najbardziej podobają mi się walka Weskera z Alexią i Weskera z Chrisem. Śmierć Steva i filmik w którym Claire i Steve uciekają z bazy na Antarktydzie i myślą, że to już koniec ich przygody, też są bardzo fajne ;)
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Ostateczna walka Weskera z Chrisem. Ta scenka zdecydowanie jest jak najlepsza w RECV oraz ze wszystkich scenek Residenta razem wziętych.
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Scenka ze śmiercią Steva to było coś. Po raz pierwszy zginął ważny, pozytywny bohater i to zrobiło na wszystkich największe wrażenie w tej części i jest najczęściej komentowane. Jak to mówią nic tak nie ożywia akcji jak trup ;)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Oj tak pamiętam że troszkę to przeżyłem, takie złapanie za gardło pod melancholijną muzykę, dobry wątek i praktycznie jedyny w RE jeżeli chodzi o pozytywne postacie i ich bez odwracalną śmierć
Ostatnio zmieniony pn 13 sie, 2007 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

No cóż, scenka ze śmiercią Steve'a NIE jest najlepsza, tylko najsmutniejsza (zawsze jak oglądam tą scenkę to płaczę). Faktycznie jest to pierwsza śmierc jednego ważnych i dobrych postaci
PS. Luis też był dobry
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ale i tak najlepsza była "śmierć" Ady Wong, tego nie zapomnę jak mając swoje podstawówkowe lata przeżywałem jej "śmierć" w rękach Leona i pocałunek pod muzę "one more Kiss"
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

W Veronice jest jeszcze fajna sekwencja, kiedy Wesker i Chris spotykają sie po raz pierwszy. Wesker trzyma Chris'a za szyję a ten bije go w twarz, spadają mu okulary i ukazują się jego czerwone źrenice, co za scena.
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Ostatni filmik, w momencie gdy Wesker wycedził tak dla Chrisa że sie prawie nogami nakrył :rad1: to musiało boleć... ale jest etopiryna hehe
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Początkowy filmik zrobił na mnie wrażenie :P No i prócz tego śmierć Steva, z której się ucieszyłem :P
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Oglądając śmierć Stiva miałem dziwne uczucie jak bym oglądał Titanica :rad11:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil Code: Veronica (X)”