Najlepsza postać w grze

Najlepsza postać

Claire
43
36%
Chris
21
18%
Steve
9
8%
Wesker
29
24%
Alexia
9
8%
Alfred
7
6%
Rodrigo
1
1%
 
Liczba głosów: 119

Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Haha, no, nie powiem... Ciekawa to twoja argumentacja Adam ;)
Alfred w sukience? A proszę bardzo:
http://www.petite-madame.fr/gallery/fan ... hford.html
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Diadem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adam
Posty: 33
Rejestracja: pt 06 cze, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Adam »

Właśnie czegoś takiego szukałem ^^... gdybym miał taką możliwość to wzniósłbym ołtarz ku twojej czci, gdzie stworzone przeze mnie religijne ugrupowanie składałoby ofiary za twoją dobroczynność...
Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi. Szaleństwo jest źródłem rozkoszy, znanym jedynie szaleńcom.
RedrumV
Posty: 155
Rejestracja: ndz 30 gru, 2007
Lokalizacja: Piekło.

Post autor: RedrumV »

Zagłosowałem na Weskera. Alexia też jest na swój sposób czarnym charakterem, ale to nie to samo co Wesker. Jest już wyrobiony w uprzykrzaniu życia i byciu [cenzura].
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Mój, jedenasty głos dla Chrisa. Ot, typowy "amerikan hiroł", ale jednak sympatyczny. W dodatku w mordę bił Weskera, za co ktoś powinien mu dać kiść winogron - fajnie to wyglądało podczas czołówki RE:CV na DC.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

Chris za to, że wystąpił w jedynce, i mam sentyment.
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

No to ja głosuję na Alexię. Piękna, demoniczna, inteligentna. Co bym nie miał do tej części gry to ona wypada całkiem nieźle.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Mauser
Posty: 38
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: Dąbie nad Nerem

Post autor: Mauser »

Jak dla mnie 1 miejsce Chris Redfield , mocny , twardy charakter który nie przerwanie brnie przed siebie :D
2.Albert Wesker naprawdę świetnie spełnia rolę czarnego charakteru.
3.Clarie Redfield co by tu długo mówić twarda laska i do tego jeszcze niezła wizualnie no i główna bohaterka gry :D
My warriors scream to me !! Death Metal Victory !!
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Ja zagłosuję na Steve'a - sympatyczny, lojalny chłopak. Niestety, czasem najpierw coś robi a potem myśli zaś konsekwencje jego nonszalancji ponosi czasem Claire. Efektowne wejście przez okno, dokopanie Alfredowi idą u mnie dla niego na plus. Chłopak z charakterkiem :). Na dodatek postać tragiczna - kocha ojca i zostaje jakiś czas nad jego ciałem ale jednocześnie nie może mu wybaczyć, że był on współwinien całemu bałaganowi.

Szkoda, że Steve kończy tak jak kończy.

Ucieczka przed zarażonym Burnside'm może przyprawić o przyspieszone bicie serca.
Awatar użytkownika
Nakami
Posty: 42
Rejestracja: czw 06 sie, 2009
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Nakami »

Szkoda mi Steve'a było ale zagłosowałam na Claire ^^

by Deus Ex: Po raz kolejny prosimy Cie abys uzasadniala, chocby skromnie, swoje typy...
Ostatnio zmieniony czw 06 sie, 2009 przez Nakami, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Ja głosuję na Weskera,jest to jedna z moich ulubionych postaci a po za tym podoba mi się to jak go przedstawili w tej części :rad12: .
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Bez dwóch zdań Wesker. Fantastyczna postać i ma świetne wejście:

Claire: - Kim jesteś?
Wesker: - Powiedzmy, że jestem duchem.

Podobała mi się również Alexia, wspaniała femme fatale i Alfred bo mnie rozśmieszał. Claire również lubię, ale mniej mi się ona podobała niż w RE 2.
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

Rzecz której najbardziej nie lubię to wybierać :P. Miałam dylemat między Alfredem i Steve'em i ostatecznie zagłosowałam na Steve'a.
Zgadzam się co do słowa z Deus Ex. Mój głos akurat na Steve'a wynikał min z tego, że była to postać pozytywna a z razem tragiczna i jakoś szkoda się człowiekowi robi jak widzi taki koniec całkiem fajnej postaci i miłego gościa, mogli by coś tam wymyślić żeby ostatecznie przeżył ale widocznie tak chcieli twórcy, tak zrobili i nie pora znowu ubolewać. Był jeszcze taką nowością, nowa postać nie wystąpiła w żadnej innej części i tak kończy szkoda... Fajny był też początek gry :D nie ma jak to kogoś poznać kiedy o mały włos się przed sekundą tej osoby nie rozstrzelało. ( przypominają się Niemcy i Rosjanie z resztą w tym dniu jakim jest dzisiejszy to nie dziw)
Od co do Alfreda to dość zabawna postać, nabijałam się z tego że ma skłonności czy może nawet jest transseksualistą :smiech2:. Najbardziej zgniótł mnie moment z tą przebieranką w kieckę :D. Nie ma jak to się do siostry upodabniać XD XDD. Uwielbiam parodie z tą postacią bo zawsze ryczę ze śmiechu. No i stąd wynikał dylemat postać komediowa czy tragiczna.
Inne postacie też fajne Alexia i Rodrigo, reszta (Wesker, Chris i Claire) znana nam była z poprzednich części więc moglibyśmy na nie zagłosować w każdej innej ankiecie dotyczącej postaci <jakby była>. A to całkiem normalne że bardziej się lubi postacie znane z poprzednich gier, bo do nich ma się zwykle sentyment :P.
Ostatnio zmieniony wt 01 wrz, 2009 przez Sas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Paine^^
Posty: 15
Rejestracja: pt 02 paź, 2009
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Paine^^ »

Zagłosowałam na Steva'a. Powód:
Na początku kojarzył mi się z kompletnym idiotom ponieważ zostawił samą Claire i wogule traktował ją bardzo arogancko. Potem zmieniłam zdanie jak uratował Claire przed jednorękim. Szkoda że go Alexia tak załatwiła. Może wspomną coś o nim w re6. Ale to tylko marzenia. Mam nadzieje że steve może żyje.
Awatar użytkownika
Sas
Posty: 226
Rejestracja: pn 22 cze, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sas »

Wiesz był filmik jak na 200% wyzionął ducha(nie ma jak to umrzeć komuś na rękach). No chyba że w RE: DC coś zmienią w co i tak wątpię, choć zawsze mogą podpicować cutscenki i pokazać nam coś czego wcześniej nie mogli. raczej i tak bd moim faworytem min dla tego, że był nowością w grze, nowa postać widzimy go pierwszy raz, miał ciekawy charakter, fakt zachowywał się na początku jakby oddał mozg do pralni chemicznej ale potem się poprawił. Postać bardzo fajna, szkoda gościa też musiał tak tragicznie skończyć...
Ostatnio zmieniony ndz 04 paź, 2009 przez Sas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Remix
Posty: 12
Rejestracja: pn 04 sty, 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Remix »

Alexia :rad2: fajnie wygląda jako ona i ta '' roślinka ''
Awatar użytkownika
dragon149
Posty: 21
Rejestracja: śr 05 sie, 2009
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: dragon149 »

Moją ulubioną postacią jest oczywiśćie Claire:)

Diadem: A dlaczego akurat ona??
Ostatnio zmieniony czw 07 sty, 2010 przez dragon149, łącznie zmieniany 1 raz.
Resident Evil is king of a game;)
Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Claire93 »

Claire - polubiłam ją już w drugiej części i fajnie, że pokazała się w CV jako główna postać oraz za charakter :smiech6:
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Zdecydowanie Chris za fajną sekwencję filmową z Wesker'em(jak mu Chris z metalowej rurki walnął :smiech1: ) oraz za to, że pojawił się znowu po pierwszej części i ruszył na ratunek Claire.
Ostatnio zmieniony ndz 17 sty, 2010 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

Wesker, za to, że wraca z zaświatów i bije kogo popadnie (Chrisa, Claire, Alexie), rzuca Chrisem o ścianę jak szmatą, porywa ciało biednego Steve'a i zostawia Chrisa z Alexia...

W tej części jest on taki fajny... W dodatku Richard Waugh pokazał, że jest jedynym aktorem, który powinien podkładać Weskera...
http://pawlotheatrum.bloog.pl/ Mój bloog, na razie eksperymentalny, ale zawsze xD
miloszja
Posty: 9
Rejestracja: pt 23 mar, 2012
Lokalizacja: Olszyn

Post autor: miloszja »

Steve, jakoś zawsze go lubiłem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil Code: Veronica (X)”