Gold Edition i XBOX Live

Mathu
Posty: 17
Rejestracja: wt 11 sty, 2011
Lokalizacja: Gniezno

Gold Edition i XBOX Live

Post autor: Mathu »

Witam.
Chciałbym się zapytać (najlepiej posiadaczy sprzętu z stajni Billa Gatesa :P) czy do RE5 GE wymagany jest XBOX Live?
Bo posiadam RE5 i chce kupić z dodatkiem GE.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Mathu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

XBOX Live obsługuje twoj profil i jest wymagany (zakladam ze mowisz tu o xboxie, innej mozliwosci nie ma ;) ). Na PC wiem że mozna zalozyc konto offline, tutaj nie jestem pewien, bo podejrzewam ze XBOX Live jest zintegrowany z nadrzednym systemem, czyli systemem konsoli.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
migda
Posty: 36
Rejestracja: sob 21 sie, 2010
Lokalizacja: Tworków

Post autor: migda »

Musisz być zalogowany na xbl ponieważ gra nie ma tych dodatków na płycie tylko je musisz ściągnąc z xbox live,także potrzebujesz rownież dysk,lub pendrive.
Mathu
Posty: 17
Rejestracja: wt 11 sty, 2011
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Mathu »

Nie rozumiecie mnie ja chce kopić RE5:GE bo DLC przecież nie będę pobierał.
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Czy nie odpowiedzialem na twoje pytanie? Nie jest wymagane polaczenie z internetem, jesli o to ci chodzi, ale nie jestem pewien, czy rejestracja tak czy tak nie bedzie potrzebna, chociazby nawet i konta offline.
Ostatnio zmieniony wt 15 mar, 2011 przez Oscark, łącznie zmieniany 1 raz.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Mathu pisze:Nie rozumiecie mnie ja chce kopić RE5:GE bo DLC przecież nie będę pobierał.
RE5 Gold Edition w wersji na X360 nie zawiera dodatków (Lost in Nightmare, Desperate Escape, Mecenaries Reunion, Versus, stroje) na płycie (za mała pojemność DVD) jak w przypadku wersji na PS3. W pudełku Gold Edition znajdziesz za to kody, które umożliwią ci pobranie wszystkich dodatków z Xbox Live Marketplace. Tak więc, musisz być połączony z XBL, by pobrać dodatki, inaczej w nie nie zagrasz.
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Co do tego że nie ma miejsca... Nieco dziwna sprawa bo autorzy sami zapełniają płytę jakimiś nieużywanymi rzeczami. Nie wiem jak jest z grą na X360 czy PS3, ale żeby odblokować tryb Versus na PC potrzebny był... 30 kilobajtowy pliczek (!), a cała reszta zawarta jest na płycie z grą. Kto zrozumie Capcom... :zmiesz9:
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Oscark pisze:Co do tego że nie ma miejsca... Nieco dziwna sprawa bo autorzy sami zapełniają płytę jakimiś nieużywanymi rzeczami. Nie wiem jak jest z grą na X360 czy PS3, ale żeby odblokować tryb Versus na PC potrzebny był... 30 kilobajtowy pliczek (!), a cała reszta zawarta jest na płycie z grą. Kto zrozumie Capcom... :zmiesz9:
Akurat Versus był dodatkiem perfidnym, gdyż faktycznie kupowało się tylko odblokowanie funkcji. Ale reszta zawartości już swoje ważny i podejrzewam że faktycznie pojemność płyty była byt mała.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

[RONIN] pisze:
Oscark pisze:Co do tego że nie ma miejsca... Nieco dziwna sprawa bo autorzy sami zapełniają płytę jakimiś nieużywanymi rzeczami. Nie wiem jak jest z grą na X360 czy PS3, ale żeby odblokować tryb Versus na PC potrzebny był... 30 kilobajtowy pliczek (!), a cała reszta zawarta jest na płycie z grą. Kto zrozumie Capcom... :zmiesz9:
Akurat Versus był dodatkiem perfidnym, gdyż faktycznie kupowało się tylko odblokowanie funkcji. Ale reszta zawartości już swoje ważny i podejrzewam że faktycznie pojemność płyty była byt mała.
Tu akurat masz rację - gra zajmuje 6,93GB (max pojemność płyty to 4,7GB*2=9,4GB), więc dodatek ma prawo zajmować więcej niż 2,5 GB, ale co u diabła stoi na przeszkodzie użyć 4-warstwowej płyty, albo dać dodatkową płytę DVD?

Podejrzewam pieniądze... ;)
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Oscark pisze:Tu akurat masz rację - gra zajmuje 6,93GB (max pojemność płyty to 4,7GB*2=9,4GB), więc dodatek ma prawo zajmować więcej niż 2,5 GB, ale co u diabła stoi na przeszkodzie użyć 4-warstwowej płyty, albo dać dodatkową płytę DVD?

Podejrzewam pieniądze... ;)
Dwuwarstwa płyta DVD ma 8.5 GB (nie wynika to z prostego pomnożenia pojemności każdej warstwy).
Nie ma płyt 4 warstwowych.
A dodanie drugiej płyty DVD do gry kosztuje karę w Microsofcie które jako warunek dystrybucji nakazuje developerom mieścić zawartość gier na góra jednym nośniku. Oczywiście zezwala na dodanie kolejnej płyty ale wiąże się to z zapłaceniem przez wydawcę kary. Taka jest polityka.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Oj miałem na myśli 2 stronna dwuwarstwowa xD
Zreszta - i tak placimy my, i tak placimy my...
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
fenolek
Posty: 3
Rejestracja: wt 29 mar, 2011
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: fenolek »

hej, a jak pograć split screen na xbox 360? bo coś nie potrafię tego właczyć :/
potrzebuję XBL ?
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Wystarczy PC do gry na splitscreenie :smiech6: , a na Xboxie CHYBA wystarczy mieć 2 kontrolery (głowy, ani nic innego nie dam).
Ostatnio zmieniony śr 30 mar, 2011 przez Oscark, łącznie zmieniany 1 raz.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

fenolek pisze:hej, a jak pograć split screen na xbox 360? bo coś nie potrafię tego właczyć :/
potrzebuję XBL ?
A to nie działa jak w PS3? Zacznij grać solo, a jak już będziesz w trakcie chapteru, naciśnij start na drugim padzie, czy coś w tym stylu. W menu nie włączysz gry na dwóch, chyba że Mercach. Tak przynajmniej było na PS3, podejrzewam że X sie zbytnio nie różni...
robus96
Posty: 1
Rejestracja: ndz 22 maja, 2011
Lokalizacja: Katowice

Post autor: robus96 »

Gdzie wpisać kody do dodatków RE5:GE na XBL???
Ostatnio zmieniony ndz 22 maja, 2011 przez robus96, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Chris93 pisze:W pudełku Gold Edition znajdziesz za to kody, które umożliwią ci pobranie wszystkich dodatków z Xbox Live Marketplace. Tak więc, musisz być połączony z XBL, by pobrać dodatki, inaczej w nie nie zagrasz.
To chyba wyczerpująca odpowiedź na Twoje pytanie. Wystarczyło przeszukać Forum :roll:
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Kody wpisujesz w to samo miejsce, w którym wpisujesz zdrapki na MS Pointsy i subskrypcję na XBL (bodajże w zasobniku systemowym pod srebrnym przyciskiem jest opcja Wymień kod, nie pamiętam już dokładnie).
Obrazek
Bercikro
Posty: 4
Rejestracja: sob 16 lip, 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bercikro »

dzień doberek wszystkim :rad10:
ściągnęłem dodatek Gold z xbox live - zainstalowałem na dysku i nie mam pojęcia jak go uruchomić, wkładam płytę uruchamiam grę i mam zwykłą wersję RE5, czy ktoś może mi podpowiedzieć co dalej ??

Recoil: Dzień doberek. Używaj dużych literek.
Ostatnio zmieniony sob 16 lip, 2011 przez Bercikro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Bercikro pisze:dzień doberek wszystkim :rad10:
ściągnęłem dodatek Gold z xbox live - zainstalowałem na dysku i nie mam pojęcia jak go uruchomić, wkładam płytę uruchamiam grę i mam zwykłą wersję RE5, czy ktoś może mi podpowiedzieć co dalej ??
Finka pisze: Naciskasz "play game" i na samym dole jest "extra content" a w nim wszystkie dodatki i nowe figurki.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Bercikro
Posty: 4
Rejestracja: sob 16 lip, 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bercikro »

Sęk w tym że nie mam takiej opcji :( być może źle się wyraziłem, bo grę ściągnąłem na dysk ale dalej już nic nie robiłem, może trzeba coś zainstalować ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil 5”