[Pomoc] Problem z przejściem gry

Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Walczyłem z Nosferatu i pokonałem go, ale zostałem zatruty. Teraz gram Chrisem. Czy później będę jeszcze grał Claire? Chodzi mi o to, czy będę dalej zatruty, czy też nie, bo podobno zatrucie Nosferatu jest permanentne?
Złe oko moderacji czuwa.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Będziesz grał jeszcze jako Claire, ponieważ jesteś zatruty jako Chris musisz się udać potem do zbrojowni po serum. Będzie to przy okazji rozcięcia kokonu z Claire w rezydencji w bazie na Anatarktydzie.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Jeszcze jedno pytanie. Grając jako Claire zaniosłem strażnikowi lekarstwo i w zamian za wytrych dałem mu zapalniczkę. Teraz gram Chrisem i pokonałem robala, wypluł zwłoki strażnika, ale bez zapalniczki.
Złe oko moderacji czuwa.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Dziwne, jeżeli zaniosłeś na czas strażnikowi lekarstwo to po wygranej walce z Gulp Wormem powinien on wypluć Rodrigo a ten w trakcie scenki dać Ci powinien zapalniczkę :).
Ostatnio zmieniony pt 08 maja, 2009 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Może to być spowodowane tym, że troszeczkę zwlekałem z walką :rad5: ?
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Szakal pisze:Może to być spowodowane tym, że troszeczkę zwlekałem z walką :rad5: ?
Prawdopodobnie tak. Jeśli wypluł zwłoki, to znaczy, że Rodrigo nie żył :P Jeśli nie będziesz zwlekał, Rodrigo będzie żył po wypluciu ;)
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Potwierdzam. Trzeba go uratować zaraz po tym jak robal go połknie, a nie szwendać się po ośrodku :rad5: , inaczej nici z zapalniczki :rad2: . W sumie szkoda, że mimo wszystko umarł, bo polubiłem gościa :rad10: .
Złe oko moderacji czuwa.
danielww
Posty: 9
Rejestracja: pn 07 wrz, 2009
Lokalizacja: Kielce

Post autor: danielww »

3 razy naboje B.O.W (zielone), 3 razy kusza z glowicami palnymi, przycisk na panelu i Tyrant plywa w morzu, dobre takze na speedrun'a, kilka sekund i po sprawie.
Danielww
dziula
Posty: 3
Rejestracja: czw 31 gru, 2009
Lokalizacja: Nysa

Post autor: dziula »

Siemka mam taki problem z gra.Jestem na antarktydzie i gram chrisem (juz po przerywniku z clear i jej ukochanym stevem :P). na glowie tego tygrysa powinna byc przejsciowka do valve handle i naboje do magnum ale nie ma tam nic a co najlepsze gdy biore klejnoty z oczu nic sie nie dzieje a klejnotow to juz mam ze starczylo by na sklep jubilerski:P co mam zrobic gram dokladnie z opisem i dupa. a moze to wina emulatora bo gram na kompie po przez nulldc.Prozba o pomoc. Pozdrowki dla fanow!!
dziula
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

W tym momencie musisz manewrować z ustawieniem prądu, jeżeli wyjmiesz oczy tygrysa i wył. prąd mechanizm się zablokuje a ty zgarniesz co potrzeba. Klejnoty naturalnie wymieniaj z posągiem.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
dziula
Posty: 3
Rejestracja: czw 31 gru, 2009
Lokalizacja: Nysa

Post autor: dziula »

no tak ale jesli wylacze prad to nie dostane sie tam a nie otworzylem tamtych drzwi bo nie mam biohazard key
dziula
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Tutaj był poruszany ten problem: http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php? ... c&start=40 i następna strona.

Wygląda to na błąd gry.
dziula
Posty: 3
Rejestracja: czw 31 gru, 2009
Lokalizacja: Nysa

Post autor: dziula »

No to lipa :( dzieki za pomoc!!Pozdro
dziula
Chris_Redfield
Posty: 11
Rejestracja: sob 02 sty, 2010
Lokalizacja: Szczecin

[Pomoc] Problem z przejściem

Post autor: Chris_Redfield »

Skąd się bierze serum dla Claire jak się jest Chrisem? Błagam pomóżcie!
Ostatnio zmieniony wt 18 maja, 2010 przez Chris_Redfield, łącznie zmieniany 1 raz.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Tak trudno przeszukać najpierw forum w celu uzyskania odpowiedzi na swoje pytanie?

Masz tu dwa tematu które powinny ci pomóc:

http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?t=2033

oraz http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?t=1944

Temat do zamknięcia.

Deus Ex: Niestety, w tych tematach nie ma odpowiedzi na to pytanie. Gdy pisałem solucję nie wiedziałem, że jest możliwość zatrucia Claire przez Nosferatu, bo podczas walki nie dałem się otruć :). Postaram się to uzupełnić, zaś odpowiedź na pytanie brzmi: serum znajduje się w zbrojowni.
Ostatnio zmieniony wt 18 maja, 2010 przez Chris93, łącznie zmieniany 5 razy.
Chris_Redfield
Posty: 11
Rejestracja: sob 02 sty, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Chris_Redfield »

Nie mogę tam tego znaleźć myślisz że nie szukałem


Ale gdzie ta zbrojownia na Antarktydzie jest?



Chris93 gdyby na forum byłą by odpowiedź na moje pytanie to bym nie zakładał tematu :pff1:


Barry Norris - Interpunkcja i styl wypowiedzi do poprawy! Szczególnie chciałbym zwrócić uwagę na brak przeinków...

przeinków? A co to takiego?

Deus Ex: Drwiny z Moderatora to zły pomysł...

Przepraszam...
Ostatnio zmieniony śr 19 maja, 2010 przez Chris_Redfield, łącznie zmieniany 7 razy.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Chris_Redfield pisze:Ale gdzie ta zbrojownia na Antarktydzie jest?


Ta zbrojownia jest tam gdzie znajdujesz Magnum i AK-47.
Chris_Redfield pisze: Chris93 gdyby na forum byłą by odpowiedź na moje pytanie to bym nie zakładał tematu :pff1:

Mój błąd myślałem, że w solucji zostało to ujęte.
Ostatnio zmieniony wt 18 maja, 2010 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
heavyraven55
Posty: 5
Rejestracja: sob 07 sie, 2010
Lokalizacja: Żory

Post autor: heavyraven55 »

:rad1:
No spoko wszystko wiadomo ale teraz ja tego ni umiem przejsc, nie wie ktoś z was może, jak jestem w momencie kiedy wszystkie drzwi są zamknięte i chciałabym poszukać sobie look picka`a a wiem że da mi go ten strażnik Rogrigo, sęk w tym gdzie mam znaleźć dla niego lekarstwo. ?
Pomóżcie mi :rad10: :rad10:
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Leki dla niego znajdziesz w jakimś saveroom'ie. Nie sprecyzuje w którym, bo nie pamiętam.
Ostatnio zmieniony sob 07 sie, 2010 przez J.Krauser, łącznie zmieniany 1 raz.
One man forced to seek REVENGE
heavyraven55
Posty: 5
Rejestracja: sob 07 sie, 2010
Lokalizacja: Żory

Post autor: heavyraven55 »

okej juz wiem gdzie mam znaleźć lekarstwo, dzięki, no a teraz pisze mi w solucji którą tu znalazłam , że na początku już jak mam biohazard card i ide do łodzi, wracam przed pałac ma mnie zaatakować wielki robal, wiem gdzie, jakoś tego robala nie ma , coś jest nie tak ?

Recoil: OK, to jeszcze używaj SHIFTu
Ostatnio zmieniony ndz 08 sie, 2010 przez heavyraven55, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil Code: Veronica (X)”