[Pomoc] Problem z przejściem gry

Awatar użytkownika
Gibon
Posty: 15
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

[Pomoc] Problem z przejściem gry

Post autor: Gibon »

Jeżeli ma ktos solucje i chciał by sie podzielic bym był happy
Ostatnio zmieniony czw 26 kwie, 2007 przez Gibon, łącznie zmieniany 1 raz.
Resident Evil Is The Best
Fight To Your Fear!!!
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Na MWRC wyladuje za jakis czas. A czy gdzie indziej jest po polsku? Nie wiem. Po angielsku znalezc spokojnie mozesz na GameFaqs pod adresem: http://www.gamefaqs.com/console/ps2/game/445328.html
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

A nie lepiej sie troszke pomęczyć samemu?
matisto
Posty: 10
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: matisto »

Ja mogę poszukać jutro, o ile się nie mylę plik txt mam na płytce :rad10:. Jak znajdę to się podzielę o ile nikt mnie nie uprzedzi.

Też radzę być zagrał bez solucji, człowieku wiesz jaki ja byłem happy kiedy po raz pierwszy przeszedłem RE(psx) bez niczyjej pomocy?
Naprawdę większa satysfakcja i delektuj się grą:rad5:, nie chodzi tylko o to, aby ją ukończyć :rad2:.

Pozdro
Awatar użytkownika
Gibon
Posty: 15
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: Gibon »

No Więdz Zawieśiłem Sie Zaraz Po Włorzeniu Złotych Pistoletów Od Steva W Dzwi... wiem ze jest tam jakaś zagadka ale Nie wiem co zniom chodzi ;p Kręce sie po Lokacjach Bez Celu All Dzwi Pozamykane Help ;p :rad12:


by mIgOo: Ortografia i gramatyka sie klania !!! Czytelnie moja ksywa wyglada? Niebardzo, jak Twoje teksty...



Głos z tostera: a wiec Very Happy

W pokoju w jakim sie znajdujesz jest biurko - podejdź do niego a uruchomi sie skrzynia grająca. Na biurku masz tez dokument jak i i le razy krecić pokrętłami by otrzymać kod dostępu. Małym druczkiem napisze ci jaki Very Happy









1917
Resident Evil Is The Best
Fight To Your Fear!!!
emilcio
Posty: 11
Rejestracja: śr 21 lut, 2007

Post autor: emilcio »

Elo!
Jestem w momencie, gdzie podnoszę most, abyśmy mogli odlecieć samolocikiem gdzieś tam.. No i teraz nie wiem jak się mam dostać do Chrisa, bo owy most jest podniesiony.. Nie wiem też czy jest możliwość przejścia przez bramę, która chodzi w górę i dół (tam, gdzie jest save i item box).. Więc proszę o pomoc..

PS: Swoją drogą widziałem już tutaj solucje, napisaną w paru postach (metodą "only knife" czy cuś takiego), ale nie mogę jej teraz znaleźć.. Tak czy siak proszę o pomoc o dalszy etap gry, bądź też o link do wspomnianej solucji..
Dzięki w góry!
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Kiedy podniesiesz most przejdź na drugą stronę i wejdź do następnego pomieszczenia z którego zabierz klucz K402 później cofni się do tej małej windy i na dole otwórz drzwi znajdujące się po lewej stronie (gracza)... dalej musisz się cofnąć ponownie do samolotu życzę powodzenia :rad10:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
emilcio
Posty: 11
Rejestracja: śr 21 lut, 2007

Post autor: emilcio »

No lajtowo, dałem radę..
Ile jest części tego RE? I jaka jest różnica między zielonym, czerwonym (żółtym?) a niebieskim ziołem? Bo widzę, że niebieski działa na truciznę, a np czerwonego nie mogę użyć samego..
Aktualnie jestem w okolicach rozruchu? całego tego taśmociągu, najbardziej mnie wku te motyle, co składają jaja na mych ślicznych plecach.. :|


Głos z tostera: uważaj na słowa chłopcze bo szybko stąd wylecisz
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

NIeszkodzi teraz będziesz już wiedział :rad2:
Części RE jest sporo (niechce mi sie wszystkich wypisywać), podstawowych części jest 6, zielone zioło odnawia ci energię(30%), czerwone samo nie zadziała ale możesz je łączyć z zielonym i dzięki temu uzyskasz większą energię, niebieskie służy jako odtrutka na poziom zarażenia Poison (np. jak wspomniałeś po złorzeniu jaja), niebieską również możesz mieszać z innymi
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Jeśli nadal nie wiesz co tam zrobić to napisz, a napisze ci kawałek solucji (mam z Konsolowe Kompedium). I dokładnie opisz moment.


Głos z tostera: pisz na temat tylko :)
darus602
Posty: 1
Rejestracja: ndz 04 mar, 2007

[Pomoc] Tyrant w samolocie

Post autor: darus602 »

Witam mam prośbę proszę o pomoc.Gram w resident evil cvx i mam problem z potworem w samolocie,strzelam w niego puszczam katapulty w niego i nic mu to nie robi,czy jest jakas inna opcja aby go przejść.Dziękuję i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez darus602, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Eternal
Posty: 50
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: Eternal »

Robisz wszysto w porządku...jeżeli masz naboje B.O.W (o ile pamiętam tak się one nazywały) strzel z nich do tyranta ze dwa razy i potem przejdź najlepiej na wybuchające naboje z kuszy, no i co jakiś czas używaj skrzyni, powinieneś sobię poradzić...
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Strzelaj do niego z najmocniejszych broni, a gdy załaduje się tam coś, a Tyrant będzie na lini to popchnij skrzynię. Po 3 razie on spadnie i potór z głowy^^.
Awatar użytkownika
Zaszczyk
Posty: 35
Rejestracja: sob 24 lut, 2007
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Zaszczyk »

Awatar użytkownika
Ś(Fir)
Posty: 10
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: Hollyłódź
Kontakt:

Post autor: Ś(Fir) »

Najprościej jest niezużywać wybujowych naboi do kuszy przez całą grę do tego momentu. Potem tylko stanąć (zaraz po wejściu do pomieszczenia) i wystrzelać cały zapas bełtów. Dzięki temu głąb nie zdąrzy do Ciebie nawet podejść bo bełty zatrzymują go w miejscu. Na koniec wcisnąc przycisk i po sprawie :)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Najlepiej to używać pocisków BOW chcć wystepują w śmiesznej ilośći właśnie tu się przydadzą bo na Tyranta zostały stworzone :bitwa4:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
emilcio
Posty: 11
Rejestracja: śr 21 lut, 2007

Post autor: emilcio »

Dzięki, ale jestem już trochę dalej.. :) No i znowu problem (lub być może ja czegoś nie widzę) - gram teraz jako Chris: szeryfa zeżarł mi ten robol z ziemi, znalazłem pistolety za kratką (nie wiem jak je stamtąd zabrać), pojechałem windą na górę, brakuje mi baterii do.. tego czegoś i stoję koło czołgu w kropce, bo nie wiem co dalej ze względu na to, bo nie ma innych drzwi, także muszę zrobić coś w podziemiach, przy czołgu lub gdzieś indziej.. Opisałem to wszystko, abyście wiedzieli, co zrobiłem a czego nie.. Pewnie muszę znaleźć baterie do tej maszyny (w pomieszczeniu gdzie stoi ten samochodzik), ale nie jestem pewien. Elo!
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

emilcio pisze:, znalazłem pistolety za kratką (nie wiem jak je stamtąd zabrać)
!
Te dwa Uziki zdobędziesz ale musisz posiadać zapalniczkę, którą powinien dać ci Rodrigo (według ciebie szeryf) no ale nic za darmo nie ma. Abyś dostał od niego zapalniczkę musisz grając jako Claire przynieść mu Leki, teraz jest już za późno bo ten motyw trzeba wykonać grając wcześniej, dodam jeszzcze ze zapalniczka nie jest ci nie zbędna i możesz spokojnie bez jej używania ukończyć grę
emilcio pisze: pojechałem windą na górę, brakuje mi baterii do.. tego czegoś i stoję koło czołgu w kropce, bo nie wiem co dalej ze względu na to, bo nie ma innych drzwi, także muszę zrobić coś w podziemiach, przy czołgu lub gdzieś indziej.. Opisałem to wszystko, abyście wiedzieli, co zrobiłem a czego nie.. Pewnie muszę znaleźć baterie do tej maszyny (w pomieszczeniu gdzie stoi ten samochodzik), ale nie jestem pewien. Elo!
Dobrze kombinujesz bateria do podnosnika znajduje się w podziemiach, cofni się z tego pomieszczenia na plac gdzie stoi czołg, wciśni na nim przycisk i zjedź windą do podziemi na samym końcu zabierz akumulator :smiech6:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
emilcio
Posty: 11
Rejestracja: śr 21 lut, 2007

Post autor: emilcio »

Napisze mi ktoś jaką temperaturę trzeba wystukac na lodówce, aby coś (pewnie to zielone) zmieniło kolor na niebieski? Wg mojego ang jest to taka sama cyfra jak ukończenie budowy tego obozu wojskowego, ale czy to dobrze sobie przetłumaczyłem to nie jestem pewien..
Awatar użytkownika
Zaszczyk
Posty: 35
Rejestracja: sob 24 lut, 2007
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Zaszczyk »

dobrze przetlumaczyles :smiech6:
Tą date mozesz odczytac w pokoju z miniatura tego calego military training facility (tam gdzie wkladales czerwony obraz jako Claire).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil Code: Veronica (X)”