Opłacalność kupna

Awatar użytkownika
kamil12697
Posty: 150
Rejestracja: pt 16 gru, 2011
Lokalizacja: Zamość

Opłacalność kupna

Post autor: kamil12697 »

Witam. Czy warto jeszcze zakupić Re:CV na ps2? Dodam że cierpię na aranchofobię. I nie jestem dobrym graczem w klasyczne Re.
molte volte
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Nie warto. Ten res to crap ;D Poczytaj sobie opinie w dziale "Wasze wrażenia z gry" albo "Resident niedoceniony?". Tam znajdziesz opinie te bardziej i te mniej przychylne ;).

I co ma tu do rzeczy araNCHofobia...? Cokolwiek to jest... :pff1:
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Opłacalność kupna

Post autor: WESKER-DL »

kamil12697 pisze:Witam. Czy warto jeszcze zakupić Re:CV na ps2? Dodam że cierpię na aranchofobię. I nie jestem dobrym graczem w klasyczne Re.
Jak najbardziej warto, gdyż jest to świetna odsłona :) poczytaj komentarze, recenzje, wrażenia, na pewno sie nie zawiedziesz :). A co do chyba arachnofobii to akurat pająków tam aż tylu nie ma natomiast bądź gotów na starcie z jednym z bosów, który już do rodziny pajęczaków jest zaliczany ;).
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Recoil pisze:I co ma tu do rzeczy araNCHofobia...? Cokolwiek to jest...
Ty się możesz śmiać, ale raz musiałem przejść koledze jedną sekcję w Tomb Raiderze gdzie były pająki, bo on tak się ich boi, że nie dawał rady :smiech3:

RE CV to bardzo dobry resident, z ciekawą fabułą, klimatem, znakomitym OSTem, do tego wisienki na torcie w stylu "pojedynku" Weskera i Alexii, choć zawiera irytujące elementy (cukierkowość niektórych lokacji, backtracking czy denerwujący Alfred oraz Steve) to warto się nad nim pochylić. Jeżeli nie pasują ci jednak klasyczne resy to lepiej sobie odpuścić.
Awatar użytkownika
kamil12697
Posty: 150
Rejestracja: pt 16 gru, 2011
Lokalizacja: Zamość

Post autor: kamil12697 »

Deus Ex pisze:
Recoil pisze:I co ma tu do rzeczy araNCHofobia...? Cokolwiek to jest...
Ty się możesz śmiać, ale raz musiałem przejść koledze jedną sekcję w Tomb Raiderze gdzie były pająki, bo on tak się ich boi, że nie dawał rady :smiech3:

RE CV to bardzo dobry resident, z ciekawą fabułą, klimatem, znakomitym OSTem, do tego wisienki na torcie w stylu "pojedynku" Weskera i Alexii, choć zawiera irytujące elementy (cukierkowość niektórych lokacji, backtracking czy denerwujący Alfred oraz Steve) to warto się nad nim pochylić. Jeżeli nie pasują ci jednak klasyczne resy to lepiej sobie odpuścić.
Tu nie o to chodzi. Stare Re pasują mi i podobają mi się, ale nie radzę sobie najlepiej w nich. A pająkami to ja też jak gdzieś zobaczę to panika.
Ostatnio zmieniony śr 20 lut, 2013 przez kamil12697, łącznie zmieniany 1 raz.
molte volte
Awatar użytkownika
Raccoon
Posty: 32
Rejestracja: śr 23 sty, 2013
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Raccoon »

Wiesz, Recoila to nie ma co tutaj słuchać bo on zawsze odradzi tą grę :pff1: :rad10:
Po prostu jej nie lubi, nie wiedzieć czemu :pff1:
A co do samej gry, to jak pisał Deus Ex, jest znakomita i jedyna denerwująca rzecz to Steve bo z Alfreda jeszcze można się pośmiać :) Gra jest dość długa i utrzymuje klimat starych RE ;) Gorąco polecam ten tytuł !
Awatar użytkownika
kamil12697
Posty: 150
Rejestracja: pt 16 gru, 2011
Lokalizacja: Zamość

Post autor: kamil12697 »

Po waszych słowach zainteresowałem się tą grą. Dowiedziałem się że sąsiad ma Re:Cv na dreamcasta i go nie używa. Pożyczyłem na razie grę i spróbuję uruchomić na emu. Zdam relacje z wyników.
molte volte
erebeuzet
Posty: 10
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: erebeuzet »

Kupiłem na ps store edycję hd ponad rok temu i odbiłem się od niej zapomniawszy jak to się gra w stare residenty (do tego piątka na pewien czas obrzydziła mi tą serię). Przedwczoraj znów do niej podszedłem (po rozgrzewce przy dwójce) i póki co jestem zadowolony. Szkoda tylko, że nie ma wyboru poziomu trudności, a amunicji jak na lekarstwo. Przewracanie nożem zombi nie zawsze mi wychodzi i jest to strasznie frustrujące bo zbieram baty tam gdzie praktycznie nie powinienem. Z celowaniem z gnata też są niewielkie problemy i psy robią mnie jak chcą. Claire za to ładniejsza była w dwójce. Tu jakoś wygłodzona i wyższa. Ogólnie narazie oceniam grę dobrze. Zobaczymy jak będzie dalej.
Awatar użytkownika
Raccoon
Posty: 32
Rejestracja: śr 23 sty, 2013
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Raccoon »

Ja też czekam na kupno HD :rad1:
Claire ma za wysoko portki podciągnięte :D
A z tą amunicją to chyba na plus bo klimat lepszy :)
O dziwo nóż w tej części jest dość znośny i przydatny :smiech1:
Awatar użytkownika
Hunk2236
Posty: 3
Rejestracja: czw 07 lut, 2013
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: Hunk2236 »

Oczywiście, że warto bo to jest jeszcze Resident Evil w starych klimatach. Mi osobiście przypadł do gustu, ale nie każdemu przypadnie :)
Ostatnio zmieniony śr 20 lut, 2013 przez Hunk2236, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kamil12697
Posty: 150
Rejestracja: pt 16 gru, 2011
Lokalizacja: Zamość

Post autor: kamil12697 »

Przeszedłem Re:Cv na NullDc! Gry nie przechodziłem sam brat mi trochę pomagał, ale doszliśmy jakoś do końca. Najgorzej było z wielkim pająkiem. On wychodzi, a ja :szok8:
Emulacja była prawie że idealna. Około 50 fps. Nie żałuję tych 14 godzin. Alfred denerwujący :rad1:
Ostatnio zmieniony czw 21 lut, 2013 przez kamil12697, łącznie zmieniany 1 raz.
molte volte
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil Code: Veronica (X)”