RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • squarezone.pl - zagłąb się w świat gier Square
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • CastleKeeper's Chronicles - The World of Castlevania
  • SurvivalHorror.pl
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3
  • Bijatyki to nasza pasja

Special

  • Hosting by Inten.pl
  • MiGoo.pl
  • Design & Engine by Fabrykawww.com
 

Multimedia na weekend, cz. 4
Sobota, 02 czerwca 2007, 19:29, by MiGoo


Jako że tydzień temu było tylko kilka filmów, dziś jest już kilkanaście :)

Najbardziej pewnie się ucieszą fani, którzy nie mieli okazji zagrać w Resident Evil Remake - a to za sprawą 5 sekwencji FMV (w tym intro oraz outro), jakie dla Was... Więcej >>


Komentarzy: 4

Resident Evil 4 Wii na cenzurowanym ?
Wtorek, 05 czerwca 2007, 12:56, by Linki


Serwis codenamerevolution.com ogłosił ze CAPCOM ma ocenzurować czwartą cześć Resident Evilsidenta na Wii. Czemu, do końca nie wiadomo, ale CAPCOM daje nam do zrozumienia że Wii to konsola dla dzieci i sceny Headshotów ,krwi mogą itp. Więcej >>


Komentarzy: 6

Kilka newsów o Resident Evil 4: Wii Edition
Czwartek, 07 czerwca 2007, 11:14, by MiGoo


1. Więcej >>


Komentarzy: 0

W następnym Evil TV
Piątek, 08 czerwca 2007, 22:04, by WESKER-DL


Obiecałem zapodać co wydarzy się już w następnym odcinku Evil TV a więc możecie spodziewać się:

- News'y

- recenzja obu Filmów Resident Evil

- porady do Hunk'a (Resident Evil 2)

- Opis i specyfikacja konsoli PSP lub... Więcej >>


Komentarzy: 3

Multimedia na weekend, cz. 5
Sobota, 09 czerwca 2007, 20:17, by MiGoo


Tym razem mam dla Was aż 14 filmów! Oto one:

- filmik nakręcony podczas IV Zlotu RCS,
- trailer z Resident Evil 1.5,
- 2 trailery z Resident Evil Remake (Pomieszczenia 01 i Play 06),
- drugą część intra z Resident Evil 2 (w wersji... Więcej >>


Komentarzy: 7

Multimedia na weekend, cz. 6
Piątek, 15 czerwca 2007, 18:28, by MiGoo


Kolejny weekend, kolejne multimedia:

- film z V Zlotu RCS - "The Fylm" nakręcony przez Axonna;
- 2 trailery z Resident Evil Remake Beta (Play 07 i 08);
- drugi trailer z Resident Evil 1.5;
- gameplay z Resident Evil: Umbrella... Więcej >>


Komentarzy: 1

Kolejne figurki
Piątek, 15 czerwca 2007, 18:35, by Linki


NECA wypuszcza kolejne figurki z tzw kolekcji na 10 lecie serii. Więcej >>


Komentarzy: 2

Billy Coen w Resident Evil 5 ?
Piątek, 15 czerwca 2007, 18:41, by Linki


W internecie zawrzało jakoby w Resident Evil 5 miał pojawić sie Billy z Zero. A wszystko to za sprawą wpisu na stronce niejakiego Vana Wormera - faceta podkładającego głosy. Więcej >>


Komentarzy: 9

Tapet z Resident Evil nigdy za wiele...
Niedziela, 17 czerwca 2007, 20:16, by WESKER-DL


Od dziś dział Tapety (który znajduje się w dziale Download) na MWRC: Resident Evil HQ będzie systematycznie aktualizowany - cyklicznie (zazwyczaj raz w tygodniu) będą dodawane nowe tapety, o czym będę Was z wielką przyjemnością informował. Więcej >>


Komentarzy: 4

Tapet z Resident Evil nigdy za wiele, cz. 2
Środa, 20 czerwca 2007, 00:40, by WESKER-DL


No i nadszedł czas na kolejne zapełnienie działu Download (Tapety), zapraszam do oglądania.

- Resident Evil Outbreak (5)
- Resident Evil 3 (6)
- Resident Evil 4... Więcej >>


Komentarzy: 2

Multimedia na weekend, cz. 7
Piątek, 22 czerwca 2007, 17:44, by MiGoo


No i znowu mamy weekend... Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil 4 Wii Edition - a jednak bez cenzury
Sobota, 23 czerwca 2007, 00:35, by Mr_Zombie


Wszystkim, którzy obawiali się, że Resident Evil 4 w wersji na Wii zostanie poobcinana z brutalnych scen, uspakajam - gra została pod tym względem nietknięta. Więcej >>


Komentarzy: 2

Jak obiecali, tak zrobili...
Niedziela, 24 czerwca 2007, 20:03, by MiGoo


A chodzi oczywiście o aktualizację tekstów na stronie :) Dziś naprawdę dużo wrzuciliśmy artykułów do czytania, więc powodów do narzekania nie powinno być. Więcej >>


Komentarzy: 5

Tapet z Resident Evil nigdy za wiele, cz. 3
Poniedziałek, 25 czerwca 2007, 00:36, by WESKER-DL


Kolejna porcja tapet wędruje na stałe do działu Download na pierwszy tydzień wakacji:

- Resident Evil Outbreak (5)
- Resident Evil 4 (5)
- Resident Evil Code Veronica... Więcej >>


Komentarzy: 3

Świetna sprzedaż Resident Evil 4: Wii Edition w USA!
Środa, 27 czerwca 2007, 09:21, by MiGoo


Resident Evil 4: Wii Edition, który miał w USA swoją premierę 19 czerwca, w pierwszym tygodniu sprzedaży (ranking od 18 do 24 czerwca) wdarł się na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się gier wg serwisu VGChartz.com. Więcej >>


Komentarzy: 0

Tapet z Resident Evil nigdy za wiele, cz. 4
Piątek, 29 czerwca 2007, 00:51, by WESKER-DL


Zapraszam do oglądania i ściągania kolejnych tapet, tym razem bardziej dopakowany zostaje poddział [Inne], zapraszam

- Resident Evil Outbreak File#2 (2)
- Resident Evil Gun Survivor (2)
- Inne... Więcej >>


Komentarzy: 0

Multimedia na weekend, cz. 8 - Już 100 filmów !!!
Piątek, 29 czerwca 2007, 20:34, by MiGoo


Dzisiaj kolejna, ósma już część Multimediów, w której znajdziecie aż 18 nowych filmów. Więcej >>