RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • squarezone.pl - zagłąb się w świat gier Square
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • CastleKeeper's Chronicles - The World of Castlevania
  • SurvivalHorror.pl
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3
  • Bijatyki to nasza pasja

Special

  • Hosting by Inten.pl
  • MiGoo.pl
  • Design & Engine by Fabrykawww.com
 

Data premiery Resident Evil 4 na PS2!!
Czwartek, 05 maja 2005, 22:23, by B4-Hunter & Linki


Data premiery Resident Evil 4 na PS2 została oficjalnie potwierdzona i ustalona na 28.10.2005. Tak jak się tego spodziewaliśmy pod koniec roku. Więcej >>


Komentarzy: 0

Top 10 sprzedanych gier w USA
Sobota, 07 maja 2005, 17:11, by B4-Hunter & Linki


Oto 10 najlepiej sprzedających się gier na konsolę w USA według EBGames, jak zdążyliście zauważyć jest wśród nich Resident Evil Outbreak File 2 co świadczy o dużym sukcesie tejże gry. Więcej >>


Komentarzy: 1

Przedsprzedaż Resident Evil 4 na PS2!!
Poniedziałek, 09 maja 2005, 16:22, by B4-Hunter & Linki


Serwis gamestop.com rozpoczął przedsprzedaż konwersji Resident Evil 4 na PS2!! Data premiery jest ustalona na 11 Sierpnia 2005 roku. Cena to 49.99 czyli normalna cena jak na grę na PS2. Więcej >>


Komentarzy: 4

Screeny z Resident Evil 4 na PS2!!
Wtorek, 17 maja 2005, 19:02, by B4-Hunter & Linki


Gamespot opublikował niedawno kilka screenów pochodzących z Resident Evil 4 na PS2. Więcej >>


Komentarzy: 3

Wywiad z Hiroyuki Kobayashim!
Sobota, 21 maja 2005, 16:37, by B4-Hunter & Linki


W najnowszym numerze PSX EXTResident EvilME (nr 94 czerwiec) został zamieszczony wywiad z Hiroyuki Kobayashim – producentem najnowszego Residenta z cyferką 4 w tytule. Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil Zero Original Soundtrack
Czwartek, 26 maja 2005, 17:17, by MiGoo


Po bardzo długim czasie nieobecności powoli będą wracać najlepsze kąski w dziale Download, jakie swego czasu znajdowały się na MWRC. Zaczynamy od soundtracków, a dokładniej od ścieżki dźwiękowej z Resident Evil Zero... Więcej >>


Komentarzy: 2

Komiks Resident Evil CV - kolejne 50 stron po polsku!!!
Czwartek, 26 maja 2005, 18:50, by Redfield


Kolejna aktualka. Po Soundtracku z Resident Evil 0 nadszedł czas na komiksy. Dziś 50 stron z kolejnego już, 2 zeszytu Resident Evil Code Veronica po polsku!!! Niedługo kolejne części więc bądzcie czujni. Więcej >>