RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • squarezone.pl - zagłąb się w świat gier Square
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • CastleKeeper's Chronicles - The World of Castlevania
  • SurvivalHorror.pl
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3
  • Bijatyki to nasza pasja

Special

  • Hosting by Inten.pl
  • MiGoo.pl
  • Design & Engine by Fabrykawww.com
 

MWRC v. 1.5
Niedziela, 09 września 2001, 20:30, by MiGoo


Jak widać, postanowiłem połączyć działy nowości na stronie i nowości ze świata Resident Evil. Tak więc od dzisiaj, wszelkie nowe informacje będą wyświetlane na tej stronie. Stare nowości jeszcze przez jakiś czas będą w dziale Nowości, a stare informacje dotyczące aktualizacji na stronie w dziale Aktualizacje. Poza tym wrzuciłem następuj±ce rzeczy:

- rozszerzyłem dział Film o dużą galerię zdjęć, plakaty reklamujące film, informacje o aktorach oraz o reżyserze filmu
- utworzyłem nowy dział poświęcony Resident Evil Survivor 2.

Chat Resident Evil
Niedziela, 09 września 2001, 20:30, by MiGoo


Ze względu na fakt, że wielu z Was nie mogło nikogo znaleźć na chacie, postanowiłem, jako webmaster, ustalić odgórnie dzień i godzinę spotkań. Dzięki temu chyba już nikt nie powie, że kogoś nie ma... Spotkania odbywać się będą w piątki o godzinie 18:00.

Wesker's Report w USA
Niedziela, 09 września 2001, 20:30, by MiGoo


Krążą informacje, jakoby amerykańskie wydanie dodatku do Resident Evil Code: Veronica X na PS2, Wesker's Report, zostało obcięte. Z tego co słychać brakuje jakieś 20 minut filmu. Wrzucono jedynie sam raport oraz trailer z Resident EvilC:VX.

Resident Evil Code: Veronica - Action Figures
Niedziela, 09 września 2001, 20:30, by MiGoo


Capcom sprzedało licencję na produkcję figurek z Resident Evil Code: Veronica chińskiemu producentowi Yamato. Zgodnie z podpisaną umową firma ta wyprodukuje serię zabawek opartych na tej grze - do tej pory trafiły na rynek postacie Chris'a i Claire Redfield. Obydwie mają ponad 20 cm wysokości i w komplecie miniaturowe uzbrojenie: pistolety, bazooki i noże. Na razie dostępne są tylko w Japonii za 47$/szt. (w przeliczeniu) i póki co nie ma planów wydawniczych na inne rejony świata.


Link: psx.net.pl

Resident Evil Survivor 2 na PS2
Niedziela, 09 września 2001, 20:30, by MiGoo


Krążą plotki dotyczące wydania Resident Evil Survivor 2 na PS2. Niepotwierdzoną datą wydania jest 15 listopad 2001 roku.

Premiera filmu Resident Evil: Ground Zero
Niedziela, 09 września 2001, 20:30, by MiGoo


Ogłoszono datę premiery filmu Resident Evil: Ground Zero. Film ma się ukazać na ekranach 5 kwietnia 2002 roku.

Aktualizacja...
Środa, 19 września 2001, 19:00, by MiGoo


Tak, to znowu ja... :) Dzisiaj wrzuciłem następujące rzeczy:

- opisy prawie wszystkich (za wyjątkiem jednego) soundtrack'ów Resident Evil
- utworzyłem galerię screen'ów z Resident Evil Zero (34 zdjęcia)
- w dziale Survival Horror wrzuciłem 3 screen'y z gry Silent Hill
- no i jak zwykle małe korekty kilku podstron...

Acha, i jeszcze jedno. Z przyczyn niezależnych ode mnie, dział Download przez jakiś czas nie będzie aktualizowany. Ale nie martwcie się - gdy wszystko wróci do normy, to wrzucę takie rzeczy, o których się nawet filozofom nie śniło...

Kolejna aktualizacja...
Niedziela, 23 września 2001, 15:20, by MiGoo


Witam. Mam dla Was kilka ciekawych rzeczy:

- rozszerzyłem dział Pamiętniki w Resident Evil 3 o specjalny pamiętnik - Jill's Diary
- dorzuciłem trochę tipsów do Resident Evil 3 na różne platformy oraz na PC
- poprawiłem dział Bronie i amunicja w Resident Evil oraz Resident Evil 2
- rozszerzyłem dział Przedmioty w Resident Evil 2

Klan Resident Evil - Raccoon City Squad
Niedziela, 23 września 2001, 15:20, by MiGoo & dr. Birkin


Informuję, że powstał klan wielbicieli serii Resident Evil o nazwie Raccoon City Squad. Jeśli chcesz wstąpić do niego, dowiedzieć się, na jakich zasadach działa, to prześlijcie e-mail do dr. Birkina. On Wam wszystko wyjaśni...

Resident Evil na GameCube'a
Niedziela, 23 września 2001, 15:20, by MiGoo


Doszły mnie słuchy, że powstaje specjalna wersja pierwszej części Resident Evil na nową konsolę Nintendo - GameCube'a. Ma być poprawiona grafika, która będzie odpowiadać wszelkim dzisiejszym standardom. O tej produkcji napiszę więcej w najbliższym czasie.

Resident Evil na GameCube'a i GBC oraz Resident Evil Gaiden
Poniedziałek, 24 września 2001, 20:45, by MiGoo


Tym razem mam dla Was SUPER info: opis oraz świetne zdjęcia z reedycji Resident Evil 1 na GameCube'a, konwersji Resident Evil 1 na GameBoy'a Color oraz całkowicie nowej części Resident Evil - Resident Evil Gaiden, także na GBC.

Zmiana głównej strony...
Niedziela, 30 września 2001, 19:00, by MiGoo


Jak widać została zmieniona strona główna, przez co zwiększyła się wymagana rozdzielczość strony z 800x600 do 1024x768. Poprawiony został także dział Archiwum, którego linki znajdują się po prawej stronie strony głównej. Wcześniej wyświetlały się wszystkie stare newsy, natomiast teraz wybieramy dany miesiąc i rok. Ponadto utworzyłem nowy dział - Listy, w którym będę umieszczał ciekawe listy przysłane przez Czytelników. Już dzisiaj możecie jeden przeczytać...

Sonda

Planujesz zakup Resident Evil Zero HD?

 

Tak

 

Nie

 

Poczekam na Origins Collection

 

Czekam na remake RE2

 

Czekam na Resident Evil 7




Zobacz wyniki
Głosów: 0

 

Zapowiedzi

  • Resident Evil Zero HD
    Xbox One, Xbox 360, PC, PS4, PS3

    JPN - 22 I 2016
    USA - 22 I 2016
    EUR - 22 I 2016

 

Subskrypcja

Jeśli chcesz być
powiadamiany
o aktualizacjach serwisu,
wpisz poniżej swój
adres e-mail.






 

News Archive

 
 
Resident Evil: Marhawa Desire #4

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

X