RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • squarezone.pl - zagłąb się w świat gier Square
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • CastleKeeper's Chronicles - The World of Castlevania
  • SurvivalHorror.pl
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3
  • Bijatyki to nasza pasja

Special

  • Hosting by Inten.pl
  • MiGoo.pl
  • Design & Engine by Fabrykawww.com
 

Kolejne newsy o Resident Evil: Revelations
Poniedziałek, 13 maja 2013, 23:03, by MiGoo


Capcom dwoi się i troi, by o nadchodzącym Revelations nikt nie zapomniał. Dziś ukazał się kolejny, trzeci już Dziennik dewelopera (o tytule: "Shock & Panic", który możecie obejrzeć poniżej), a jutro udostępni (w środę dla posiadaczy PS3) demo gry. Warto również wspomnieć o pierwszej ocenie - brytyjski Official PlayStation Magazine wystawił dobrą siódemkę :) Enjoy!

14.05.2013 09:45 MiGoo

Demko na Wii U już jest dostępne :)

15.05.2013 15:24 Leon. Kennedy

Na ps3 około 12/13 ciągle brak dema...

15.05.2013 19:24 Wesker(L)

Na xboxlive demo też już jest i to w dodatku po Polsku :)

16.05.2013 10:05 Mcinhammer

"czy chcesz podnieść zielone ziele?" xD xD xD

17.05.2013 09:15 gon

zamiast konwersję robić to mogliby cholera stworzyć coś świerzego.
A tak poza tym to podoba ni się wizja otwartego świata w nowych RE. W zasadzie są to plotki, jednak...

17.05.2013 19:43 Dreddenoth

Ta jewscze nam powstanie resident evil MMO, mogli by tez zrobić residenta w stylu jRPG, strzelank0-akcje juz zrobili i to z marnym skutkiem. ALe pewno jescze FPP mogli by jakaś strategie zorbić np w formie RTS.... albo o zgrozo worcić do horroru z survivalem o zgrozo gra by miała klimat nie może jednak niech nie wracają.

17.05.2013 21:23 Wesker(L)

Resident Evil w stylu GTA ?? NIE ja dziękuję, nie kupuje, lubię GTA ale jakoś Residenta z otwartym światem niemogę sobie wyobrazić i nawet nie chcę sobie wyobrażać ;/

18.05.2013 10:27 gon

jakie GTA???
A "Silent Hill"?... też teoretycznie otwarty świat a jednak miło się wyszukiwało "smaczków". I kilka możliwości ukończenia.

18.05.2013 13:09 Wesker(L)

Silent Hill miało też ograniczone pole manewrów podobnie jak pierwsze Residenty ;)






Nick: (*)  

Adres E-mail:  

Strona WWW: