RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • squarezone.pl - zagłąb się w świat gier Square
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • CastleKeeper's Chronicles - The World of Castlevania
  • SurvivalHorror.pl
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3
  • Bijatyki to nasza pasja

Special

  • Hosting by Inten.pl
  • MiGoo.pl
  • Design & Engine by Fabrykawww.com
 

Będzie piąty tom mangi Resident Evil: Marhawa Desire!
Środa, 03 kwietnia 2013, 11:42, by MiGoo


Oficjalny polski wydawca mangi - J.P.Fantastica - poinformował na swoim profilu na Facebooku, iż zamiast czterech, ukaże się jednak aż pięć tomów mangi w świecie Resident Evil. Póki co nie posiadamy żadnych innych szczegółów, ale jak tylko coś się dowiemy, damy znać :)

PS. My się cieszymy :P

05.04.2013 00:04 Dreddenoth

dobrze dobrze nie mogę się czwartego doczekać, a tu jeszcze piąty będzie

05.04.2013 16:19 Leon. Kennedy

Nie wiem czemu, ale od początku wydawało mi się, że będzie 5 tomów... A gdyby było inaczej, to co dostalibyśmy niepełną historię czy jak??

06.04.2013 12:53 David88krk

A gdzie wzmianka o tym, że Revelations dostanie polskie napisy? Przecież to wspaniała wiadomość:)

06.04.2013 15:52 Leon. Kennedy

Bombowo!!! Ale to już oficjalnie potwierdzone, tak??

06.04.2013 22:10 Wesker(L)

www.cenega.pl/news/resident-evil-revelations-w-planie-wydawniczym-firmy-cenega/7604 link do strony jak dla mnie świetna sprawa, nie ukończyłem na 3ds-ie to teraz skończę na Xbox-ie i to w dodatku po Polsku :)

10.04.2013 17:36 Balbin

Wiem że nie na temat ale czy ktoś wie o co chodzi mam rozumieć że 4,5 zostaną przerobione i powrócą do zombie ?? http://www.eurogamer.pl/articles/2013-01-31-capcom-rozwaza-restart-serii-resident-evil

14.04.2013 11:41 L337 G4mer.

Przyjacielu, nie chodzi o remake 4 czy 5. Tylko o reboot całej serii. Od nowa opowiedziana historia 1,2,3 tylko że z otwartym światem. Przynajmniej tak pogłoski mówią.

26.04.2013 13:54 Leon. Kennedy

Kiedy będzie 4 tom?? 3 już jakiś czas temu wyszedł...